Hurtownia Ugreen - 6957303833917 - UGR1083BLK - Adapter micro USB do USB-C UGREEN US157 (czarny) - B2B homescreen

Adapter micro USB do USB-C UGREEN US157 (czarny)

UGR1083BLK
EAN: 6957303833917
MPN:

Opis

Adapter micro USB do USB-C

Adapter Ugreen o niewielkich wymiarach z pewnością ułatwi codzienne korzystanie ze sprzętów oraz sprawdzi się zarówno w domu, jak i w pracy, czy w szkole. Dzięki standardowi USB OTG możesz zapomnieć o problemach z kompatybilnością i sprawnie podłączać większość mobilnych akcesoriów. Co więcej, wykorzystuje również technologię szybkiego ładowania oraz synchronizacji danych.


Innowacyjne zastosowania

US157 jest gwarancją niezwykle szybkiego ładowania, a także błyskawicznego przesyłu danych. Pełne naładowanie Xiaomi 5 trwa jedynie około 1,5, natomiast transfer potrafi osiągnąć nawet 500 M w ciągu 1 minuty. Funkcjonalny adapter umożliwia natychmiastową transmisję plików oraz ładowanie urządzenia w tym samym czasie. Co więcej, inteligentny chip w połączeniu z rezystorem 51 k w pełni minimalizują wszelkie uszkodzenia i chronią przed przeciążeniem.

 

Liczne udogodnienia

Ciesz się z możliwości pracy i rozrywki w każdym miejscu. Model US157 został wyposażony w funkcję USB OTG w celu zapewnienia szerokiej gamy połączeń z większością dostępnych obecnie sprzętów. Podłącz telefon do konsoli i zrelaksuj się z ulubioną grą. Bez problemu możesz przesyłać zdjęcia, czy podpiąć smartfon do myszy lub klawiatury i wykonywać część zaplanowanych obowiązków gdzie tylko chcesz.


Cenna uniwersalność

Adapter Ugreen jest kompatybilny ze złączem USB typu C, przez co w prosty sposób możesz połączyć się między innymi z różnorodnymi smartfonami, tabletami i notebookami. Interfejs micro USB obsługuje sterowniki flash, przewód micro USB oraz kabel OTG. Przygotuj się na każdą zaskakującą sytuację i zaskocz wszystkich praktycznym rozwiązaniem.


Przemyślany design

Kompaktowa konstrukcja US157 odpowiada za wyjątkowo łatwe przechowywanie i bezproblemowy transport. Lekka waga nie obciąża plecaka, torby na laptopa, czy nawet kieszeni w kurtce. Staranne wykonanie razem z wytrzymałym materiałem sprawią, że adapter marki Ugreen posłuży Ci przez długi czas. Dopasuj go do reszty urządzeń wybierając odpowiedni odcień spośród klasycznych wariantów kolorystycznych.


Specyfikacja

Producent Ugreen
Model US157
Funkcja OTG Obsługiwana
Transfer danych Obsługiwany
Szybkie ładowanie Obsługiwane
Złącze 480 Mbps
Obudowa ABS

 

Szczegóły produktu

Kod kraju pochodzenia
CN
Kolor
Czarny
Kod CN
85444920