Hurtownia Ugreen - 6957303813834 - UGR1086BLK - Adapter OTG mini USB UGREEN US249 (czarny) - B2B homescreen

Adapter OTG mini USB UGREEN US249 (czarny)

UGR1086BLK
EAN: 6957303813834
MPN:

Opis

Adapter OTG mini USB Ugreen

Adapter USB marki Ugreen to świetny dodatek przeznaczony do użytku w samochodzie. Wyróżnia się wysoką trwałością, praktycznym designem i przede wszystkim błyskawiczną transmisją danych. Zapewnia całkowicie bezstratny dźwięk bez jakichkolwiek zniekształceń, a prędkość transmisji osiąga nawet 480 Mbps. Ciesz się swoją ulubioną muzyką podczas dalekich podróży. Obsługa adaptera jest bezproblemowa, wystarczy go jedynie podłączyć do źródła dźwięku.


Wiele możliwości

Produkt jest kompatybilny z szerokim zakresem mobilnych akcesoriów. Dzięki złączu USB Mini-B zyskasz dostęp do powszechnie używanych sprzętów, które towarzyszą Ci na co dzień. Adapter z pewnością sprawdzi się także w czasie pracy lub w domu. Przenośne akcesorium pozwoli wypełnić Twój dzień pozytywnymi dźwiękami i sprawi, że szybko zapomnisz o swoich zmartwieniach.

 

Dźwięk najlepszej jakości

Wsłuchaj się w nastrojowe utwory i odkryj dźwięk na wysokim poziomie. US249 gwarantuje krystalicznie czyste brzmienia prosto z Twojego samochodu. Nie musisz już obawiać się o szumiący pogłos i ciągłe przerywanie transferu. Adapter Ugreen oferuje niesamowicie stabilny przesył sygnału z maksymalną prędkością aż 480 Mbps. Wykorzystaj sprawdzone źródło audio takie jak pendrive i bez problemu podłącz je w wyznaczonym miejscu.


Niezawodna konstrukcja

Przemyślana budowa adaptera sprawdza się pod każdym względem. Doskonała odporność na zaginanie, przypadkowe uderzenia, czy drobne uszkodzenia pojawiające się z upływem czasu, korzystnie wpływa na długą żywotność produktu. Obudowa z trwałego materiału PVC prezentuje się stylowo i nie sprawia komfortu w trakcie użytkowania. Całość jest niezwykle lekka i praktyczna, co oznacza, że nie powoduje zbędnych komplikacji w transporcie.


Specyfikacja

Producent Ugreen
Model US249
Porty Mini USB, USB
Materiał Ekologiczny PVC
Przewód Miedź cynowana

 

Szczegóły produktu

Kod kraju pochodzenia
CN
Kolor
Czarny
Kod CN
85444920