Hurtownia Twelve South - 811370022758 - TSH017BR - Etui Twelve South BookBook Apple iPhone 11 (brązowe) - B2B homescreen

Etui Twelve South BookBook Apple iPhone 11 (brązowe)

TSH017BR
EAN: 811370022758
MPN:

Opis

Ochrona od okładki do okładki BookBook to unikalne, stylowe etui do iPhone’a w nietuzinkowej odsłonie. Waży zaledwie 383 gramy i zostało ręcznie wykonane z prawdziwej, naturalnej skóry. Wzmocnione rogi i grzbiet doskonale amortyzują wszelkie uderzenia, a twarda okładka udająca książkę nie tylko zabezpiecza Twój smartfon ale też nada mu niebanalnego wyglądu. Wnętrze etui wyłożono miękkim aksamitem. 

Diabeł tkwi w szczegółach 

Naturalna skóra pokrywająca okładkę BookBooka jest ręcznie postarzana, dlatego każde etui jest niepowtarzalne. Skóra BookBooka jest dodatkowo ręcznie farbowana, co nadaje mu pięknego, klasycznego wyglądu, który przyciąga spojrzenia. BookBook może służyć jako tradycyjne etui, ale też jako swojego rodzaju podstawka.

Ochrona z każdej strony

Twarda okładka z przodu i z tyłu etui chroni smartfon przed uderzeniami i w razie upadku. Sztywny grzbiet i wzmocnione rogi stanowią dodatkowe zabezpieczenie Twojego iPhone’a, a wyłożone miękkim aksamitem wnętrze zapobiega porysowaniu obudowy. 

Prawdziwie unikalne etui

Etui BookBook to doskonały wybór dla osób poszukujących czegoś naprawdę wyjątkowego. Dzięki specjalnej metodzie nakładania wielu warstw koloru i usuwania wybranych elementów na okładce etui pojawiają się niepowtarzalne wzory w pięknych, ciepłych barwach. Każdy egzemplarz etui jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ uzyskane w procesie barwienia odcienie układają się wzdłuż naturalnego desenia skóry. Masz więc pewność, że nikt nie ma dokładnie takiego samego BookBooka. 

Poznaj rodzinę produktów BookBook 

W biblioteczce Twelve South znajdziesz etui BookBook dla iPhone’ów, iPadów i Macbooków. Wszystkie naśladują piękne, oprawione w prawdziwą skórę książki, a także zapewniają doskonałą ochronę Twojego urządzenia. Etui na iPhone’a służy dodatkowo jako portfel.


Szczegóły produktu

Dedykowany model
Apple iPhone 11
Rodzaj
etui z klapką
Kod kraju pochodzenia
CN
Materiał
skóra naturalna
Kolor
Brązowy
Przekątna ekranu
6.1
Funkcje
pochłanianie wstrząsów
Rozszerzenie
podstawka
Kod CN
39269097
Typ
eleganckie