Filtr CPL Telesin dla GoPro Hero 9 /...

Filtr CPL Telesin dla GoPro Hero 9 / Hero 10 (GP-FLT-901)

TLS008
EAN: 6972860176734
MPN:

Opis

Filtr CPL Telesin GP-FLT-901 na GoPro Hero 9 / Hero 10

Filtr CPL na GoPro Hero umożliwia wykonywanie jeszcze bardziej zachwycających zdjęć i filmów. Pozwala przyciemnić przejaskrawiony obraz nieba i redukuje refleksy. Może też tłumić odblaski na powierzchni wody. Korzystając z niego sprawisz, że Twoje zdjęcia będą wyraźniejsze, a kolory staną się znacznie bardziej nasycone. Filtr marki Telesin jest przy tym niesamowicie wytrzymały. Składa się z 3 elementów - aluminiowej ramki, soczewki oraz silikonowej podkładki.

Wielowarstwowe powłoki dla zwiększonej ochrony

Soczewka filtra została pokryta wielowarstwową powłoką, która zapewnia jej wodoodporność i przeciwporostowość. Pozwala też redukować efekt lustrzanego odbicia. Wszystko to sprawia, że to użyteczne akcesorium zaskoczy Cię funkcjonalnością i niezawodnością.

 

Niewiarygodnie odporny na uszkodzenia

Nie musisz też obawiać się przypadkowego zarysowania szkła. Poziom twardości 9H oznacza, że jest ono wyjątkowo odporne na uszkodzenia. Przeszło też szereg wymagających testów wytrzymałościowych. Filtr CPL marki Telesin będzie doskonale Ci służył przez długie lata.

 

Lekka i wytrzymała ramka

Ramka wykonana ze stopu aluminium oraz tworzywa ABS jest bardzo wytrzymała, a także odporna na korozję i zużycie. Nowoczesne technologie wykorzystane w procesie produkcji sprawiają, że nie musisz się obawiać jej wyblaknięcia po jakimś czasie użytkowania.

 

Specyfikacja

 

Producent Telesin
Nazwa CPL Lens filter for GoPro Hero 9 / Hero 10
Model GP-FLT-901
Materiał szkło Corning Gorilla , silikon, aluminium
Wymiary 38 x 38 x 7mm
Waga 8g

 

 Zawartość zestawu

 

Filtr CPL Telesin GP-FLT-901 x1

 

 

Szczegóły produktu

Kod kraju pochodzenia
CN
Kod CN
82032000