Hurtownia Ugreen - 6957303824953 - UGR1180BLK - Kątowy kabel mini jack 3.5mm AUX UGREEN AV188, 2m (czarny) - B2B homescreen

Kątowy kabel mini jack 3.5mm AUX UGREEN AV188, 2m (czarny)

UGR1180BLK
EAN: 6957303824953
MPN:

Opis

Kątowy kabel mini jack 3.5mm AUX UGREEN AV188, 2m (czarny)

Kabel tego modelu został stworzony, aby zaspokoić technologiczne potrzeby użytkownika na wielu płaszczyznach. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów takich jak stop cynku, 24 karatowe złoto, nylon i miedź. Można go zastosować do wielu urządzeń, tym słuchawki TRS i TRRS. Produkt umożliwia jednoczesne prowadzenie rozmów i rozszerzenie funkcji audio. Dzięki temu, że kabel ma 2 metry, można spokojnie oprzeć się przed komputerem i nie martwić się o ograniczenie ruchowe, które mógłby spowodować krótki kabel.


Wygoda

Spotkałeś się kiedyś z problemem, którym był za krótki kabel? Będąc w posiadaniu tego kabla, nie będziesz musiał się tym przejmować. Jego długość to 2 metry, więc korzystając z niego, po podpięciu do urządzenia, możesz spokojnie rozsiąść się przed nim bez konieczności nachylania się ze względu na zbyt krótki kabel. To sprawia, kabel nie ogranicza Twoich ruchów, a korzystanie z niego jest niezwykle wygodne.

 

 

Jakość

Do produkcji kabla wykorzystane zostały wysokiej jakości produkty. Obudowa jest ze stopu cynku, złącze pokryte jest 24 karatowym złotem, oplot jest nylonowy a powłoka miedziana. Produkt posiada certyfikacje CE, złącze A AUX, a pochodzenie to CN. Może się to przekładać na to jak długo urządzenie będzie służyć

Zastosowanie i wielofunkcyjność

Kabel można zastosować do słuchawek TRS i TRRS, głośnika, iPoda, Komputera, TV Box’a, wzmacniacza i odtwarzacza MP3 / MP4. Produkt pozwala na swobodne prowadzenie rozmów głosowych i rozszerzenie funkcji audio jednocześnie. To składa się na to, że kabel jest wielofunkcyjny.

 

 Specyfikacja

 

Nazwa marki UGREEN
Model AV188
Złącze B AUX
Płeć Mężczyzna-Żeńska
Certyfikacja CE
Numer modelu AV188
Pochodzenie CN (Origin)
Typ Kable AUX
Złącze A AUX
Bundle Bundle 1
Pakowanie Polybag
Opakowanie Tak
Ekranowanie Oplot
Funkcja Brak
Zastosowanie Głośnik
Zastosowanie Do iPoda
Zastosowanie Komputer
Zastosowanie TV Box
Zastosowanie Wzmacniacz
Zastosowanie Odtwarzacz MP3 / MP4
Średnica zewnętrzna 3.5mm

Szczegóły produktu

Kod kraju pochodzenia
CN
Kolor
Czarny
Kod CN
85444920