Hurtownia Ugreen - 6957303858750 - UGR1087BLK - Ładowarka samochodowa UGREEN ED018, 2x USB, 24W (czarna) - B2B homescreen

Ładowarka samochodowa UGREEN ED018, 2x USB, 24W (czarna)

UGR1087BLK
EAN: 6957303858750
MPN:

Opis

Ładowarka samochodowa Ugreen ED018

Zapewnij sobie pełne bezpieczeństwo w trakcie dalekich podróż, czy podczas dojazdu do pracy. Ładowarka samochodowa marki Ugreen została wyposażona w system Multi-project, który odpowiada za ochronę ładowanych urządzeń. Niewielkie wymiary i lekka waga to dodatkowe atuty, które nie powodują żadnych komplikacji w transporcie. Szeroka kompatybilność ułatwia codziennie użytkowanie, gwarantując dostęp do większości obecnie dostępnych akcesoriów mobilnych.


Liczne udogodnienia

ED018 to doskonałe rozwiązanie dla kierowców, którzy stawiają na jak najlepsze rezultaty w krótkim czasie. Dzięki dwóm wbudowanym wejściom o całkowitym natężeniu 4.8 A zyskasz niezależną możliwość podłączenia osobnych sprzętów i ładowania ich w tym samym momencie. Ciesz się błyskawiczną prędkością, jaką oferuje ładowarka Ugreen i nie martw się już o stan baterii telefonu przy użyciu nawigacji lub słuchania ulubionej muzyki.

 

Innowacyjne technologie

Zastosowane systemy ochronne znacznie poprawiają bezpieczeństwo podczas ładowania sprzętów. Ładowarka została wyposażona w szereg zabezpieczeń, w tym ochronę przepięciową, nadprądową, przeciwzwarciową, a także jest odporna na nadmierne zasilanie. Jest też odpowiedzialna za utrzymywanie prawidłowej temperatury w czasie pracy.


Wiele możliwości

ładowarka jest przeznaczona do różnego rodzaju pojazdów, przez co nie musisz martwić się o stan swojego telefonu, kiedy często zmieniasz środek transportu. Co więcej, ładowarka umożliwia podłączenie powszechnie używanych mobilnych akcesoriów. Obsługuje między innymi telefony, iPady, czy aparaty lub kamery. Możliwe jest również podpięcie MP3 oraz konsoli PSP.


Stabilna konstrukcja

Ładowarka ED018 może stać się stylowym dodatkiem, który idealnie wkomponuje się kolorystycznie z resztą akcesoriów w Twoim samochodzie. Klasyczna, połyskująca czerń w połączeniu ze smukłym kształtem to udana kombinacja. Praktyczne, aluminiowe haczyki sprawiają, że całość jest niezwykle stabilna, co oznacza, że ED018 nie będzie wypadać w trakcie jazdy, nawet przez wyboiste drogi.


Specyfikacja

Producent Ugreen
Model ED018
Wejście DC 5 V / 4.8 A Maks.
Pojedynczy port 5 V / 2.4 A Maks.
Wyjście 24 W Max
Interfejs Podwójny port USB
Materiał PC + ABS

 

Szczegóły produktu

Rodzaj
ładowarka samochodowa
Kod kraju pochodzenia
CN
Kod CN
85044030