Ładowarka trójkanałowa box Telesin dla GoPro Hero 9 / Hero 10 + 2 baterie (GP-BNC-901)
Ładowarka trójkanałowa box Telesin dla GoPro Hero 9 / Hero 10 + 2 baterie (GP-BNC-901)
Ładowarka trójkanałowa box Telesin dla GoPro Hero 9 / Hero 10 + 2 baterie (GP-BNC-901)
Ładowarka trójkanałowa box Telesin...
Ładowarka trójkanałowa box Telesin...
Ładowarka trójkanałowa box Telesin...

Ładowarka trójkanałowa box Telesin dla GoPro Hero 9 / Hero 10 + 2 baterie (GP-BNC-901)

TLS023
EAN: 6972860171296
MPN:

Opis

Zestaw ładowarka i 2 akumulatory do GoPro Hero 9 / Hero 10 Telesin GP-BNC-901

Ładowarka 3w1 marki Telesin umożliwia szybkie ładowanie do 3 akumulatorów GoPro Hero 9 i Hero 10 jednocześnie. Lekka i kompaktowa - możesz mieć ją zawsze pod ręką. Jej złożony system zabezpieczeń sprawia, że korzystanie z niej nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Co więcej, wbudowane wskaźniki LED w czasie rzeczywistym informują o statusie ładowania. Dodatkową zaletą ładowarki jest silikonowa przegródka, w której przechowasz nawet 2 karty pamięci TF. W zestawie znajdziesz też 2 akumulatory do GoPro Hero 9 / Hero 10.

 

Szybkie ładowanie akumulatorów do Twojej kamery

Produkt obsługuje szybkie ładowanie 2,4 A. To oznacza, że może naładować 3 akumulatory do GoPro Hero 9 oraz Hero 10 w zaledwie 2,5 godziny. Ładowarka została wyposażona w port USB-C, dzięki czemu jest niesamowicie uniwersalna - aby z niej skorzystać, nie potrzebujesz dodatkowych adapterów.

 

Nie obawiaj się o bezpieczeństwo swoich sprzętów

Specjalny system zabezpieczeń chroni ładowarkę oraz akumulatory przed uszkodzeniem. Urządzeniom nie grozi przeładowanie, przeciążenie, przepięcie, zwarcie czy zbyt wysoka temperatura. Bezpieczeństwo użytkowania sprzętu zwiększa specjalna, ognioodporna obudowa.

 

Łatwy dostęp do najważniejszych informacji

Wbudowane diody LED ułatwiają obsługę ładowarki, na bieżąco dostarczając Ci informacji o statusie ładowania. Zielony kolor oznacza na przykład, że zostało ono zakończone, a żółty, że akumulator jest już prawie naładowany. Kolor niebieski sygnalizuje, że ładowarka przeszła w tryb czuwania, a czerwony, że trwa ładowanie.

 

Niesamowicie praktyczny design

Urządzenie jest przyjemne w dotyku, poręczne i wygodne w użytkowaniu. Waży tylko 68,31 g, nie obciąży więc Twojej torebki, walizki czy plecaka. Z łatwością je zapakujesz i zabierzesz ze sobą wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebne - w plener, na wakacje z przyjaciółmi czy w daleką podróż. Antypoślizgowe, silikonowe podkładki umożliwiają stabilne postawienie ładowarki na dowolnej powierzchni. Wieczko urządzenia zostało z kolei wyposażone w magnetyczne zamknięcie.

 

Pożegnaj problemy z kompatybilnością

Dołączone do zestawu akumulatory są w pełni kompatybilne z GoPro Hero 9 oraz Hero 10. Zapomnij o irytujących błędach czy komunikatach informujących o braku zgodności. Akumulatory marki Telesin bez żadnych problemów dostarczą Twojej kamerze energii niezbędnej do tworzenia kolejnych fascynujących ujęć.

 

 

Specyfikacja

 

Producent Telesin
Nazwa 3-SlotCharger box and 2 pcs battery set for GoPro Hero 9 / Hero 10
Model GP-BNC-901
Waga 68.31g
Wymiary 124 x 105 x 56 mm
Napięcie wejściowe 5V 2.4A
Napięcie wyjściowe 4.4V (przy ładowaniu 3 baterii jednocześnie)
Kompatybilność baterie do kamery sportowej GoPro Hero 9 / Hero 10
Kolor czarny

 

Zawartość opakowania

 

ładowarka trójkanałowa Telesin GP-BCG-901
bateria do kamery GoPro Hero 9/Hero 10 x2
kabel ładowania USB-C

 

 

Szczegóły produktu

Kod kraju pochodzenia
CN
Kod CN
85044030