Hurtownia BlitzWolf - 5907489607025 - BLZ415 - Mikrofon krawatowy Blitzwolf BW-CM1 z klipsem, AUX, USB-C, 1,5m - B2B homescreen

Mikrofon krawatowy Blitzwolf BW-CM1 z klipsem, AUX, USB-C, 1,5m

BLZ415
EAN: 5907489607025
MPN:

Opis

Mikrofon kwadratowy z klipsem Blitzwolf

BW-CM1 to praktyczne akcesorium, które sprawdzi się podczas nagrywania vlogów, wywiadów, transmisji na żywo, przygotowywania materiałów na YouTube lub przemówień. Dołączony klips umożliwia przypięcie mikrofonu w dowolnym miejscu, a dzięki kompaktowym rozmiarom nie będzie rzucał się w oczy. Redukcja szumów wycisza hałas otoczenia, a wielokierunkowy mikrofon zbiera dźwięk dookoła i jest czuły na rozpoznawanie głosu.

 

Wielokierunkowy

Mikrofon zbiera dźwięki dookoła, podkreślając głos ludzki. Doskonale więc przechwytuje dźwięk Hi-Fi jednocześnie tłumiąc szum otoczenia. Wyróżnia się również szerokim pasmem przenoszenia: 100Hz - 10kHz. Sprawdzi się więc w sytuacji, kiedy chcesz nagrać grupę osób, na przykład, podczas przeprowadzania wywiadu, przemowy, itp.

 

Inteligentna redukcja szumów

Funkcja redukcji szumów oraz dołączona do zestawu osłona skutecznie wyciszają hałas z otoczenia, echo, podmuch wiatru, itp. Dzięki temu Twój głos jest dobrze słyszalny przez odbiorców, bez niechcianych zakłóceń.

 

Mnóstwo zastosowań

Mikrofon Blitzwolf znajdzie swoje zastosowanie w wielu sytuacjach. Możesz go wykorzystać, na przykład, podczas nagrywania vlogów z podróży, filmów na YouTubie, podcastów lub wywiadów. Doskonale sprawdzi się również podczas różnego rodzaju przemówień, wykładów lub transmisji na żywo. Korzystaj z BW-CM1 kiedy chcesz, ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia!

 

Wygodne użytkowanie

Mikrofon krawatowy wyróżnia się tym, że możesz go przypiąć do ubrania za pomocą dołączonego do zestawu klipsa, bez konieczności trzymania go w dłoni. Zatem świetnie sprawdzi się, na przykład, podczas nagrywania vlogów kulinarnych, lub prowadzenia wykładu. Dzięki kompaktowym rozmiarom nie będzie powodował dyskomfortu i rzucał się za bardzo w oczy.

 

Szeroka kompatybilność

Kolejną zaletą BW-CM1 jest szeroka kompatybilność. Akcesorium łączy się z urządzeniem za pomocą złącza USB-C lub portu audio 3.5 mm. Na liście kompatybilnych urządzeń z mikrofonem Blitzwolf znajdują się tablety, smartfony z systemem operacyjnym Android, komputery PC, laptopy i wiele innych. Możesz również kontrolować pracę urządzenia w czasie rzeczywistym za pomocą pobranej aplikacji.

 

Zawartość zestawu

  • Mikrofon
  • Złącze USB-C

 

Specyfikacja

 

Producent Blitzwolf
Model BW-CM1
Typ mikrofonu wielokierunkowy
Pasmo przenoszenia 100Hz - 10kHz
Impedancja 2.2K
Wzór biegunowy kardioidalny
Waga 10g
Redukcja szumów tak
Długość kabla 1.5m
Porty USB-C, 3.5mm
Kolor czarny
Kompatybilność tablet, smartfon z systemem operacyjnym Android, komputer PC, laptop, itp.

 

 

Szczegóły produktu

Kod kraju pochodzenia
CN
Kod CN
85183000