P30 Lite

Spigen Rugged Armor Huawei P30 Lite Black

Index: SPN282BLK EAN: 8809640251672
Seeking to protect your device with extreme style? The Rugged Armor™ for the Huawei P30 Lite is a thin shell that is packed with heavy duty protection.
Out of stock

3mk Flexible Glass Huawei P30 Lite

Index: 3MK116 EAN: 5903108081566
Safe and Flexible Hybrid Glass Ultra-High Protection 7H 100% Glass-Like Sensitive Touch Anti-Shock and Ultra-Thin The quickest installation
Available

Etui, szkła hartowane, folie ochronne – Huawei P30 Lite

P30 Lite to doskonałej jakości smartfon dla mniej wymagających użytkowników. Seria Lite od Huawei zawsze była jednym z bardziej popularnych wyborów dla konsumentów, bo są to świetne urządzenia w relatywnie niskiej cenie. Ale mimo swojej niskiej ceny zawsze warto smartfon solidnie zabezpieczyć, aby cieszył oko nienagannym wyglądem i aby nie narażał na niepotrzebne wydatki związane z jego uszkodzeniem. Z tego powodu powstał nasz sklep Home Screen, gdzie bezpieczeństwo Twojego smartfona jest dla nas priorytetem. Posiadamy szeroki wybór etui dla Huawei P30 Lite, tak, aby każdy miał możliwość dopasowania pokrowca do swoich potrzeb i gustu. W sklepie znajdziesz także szkło dla P30 Lite, zarówno hartowane jak i hybrydowe, a także folie, których zadaniem jest zabezpieczenie ekranu przed zarysowaniami i stłuczeniem. Chyba nie musimy Cię dłużej przekonywać - nie znamy osoby, której smartfon nigdy nie wyślizgnął się z dłoni. Ciężko temu zapobiec, lecz solidna warstwa zabezpieczająca pozwoli na pewniejszy chwyt, lepszą przyczepność urządzenia w dłoni, a w razie upadku – zniwelowanie ryzyka uszkodzenia, a tym samym pozwoli na dalsze bezproblemowe użytkowanie smartfona. Jeżeli będziesz mieć dylemat jakie etui dla P30 Lite dobrać lub jakie szkło czy folia spełni Twoje wymagania to możesz się z nami skontaktować – chętnie pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania dla Ciebie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.