Ugreen Distributor - 6957303886272 - UGR623BLK - UGREEN car headrest holder for tablet, phone (black) - B2B homescreen

UGREEN car headrest holder for tablet, phone (black)

UGR623BLK
EAN: 6957303886272
MPN: 80627 LP362

Description

Idealny podczas podróży

Uchwyt samochodowy Ugreen idealnie sprawdzi się podczas długich podróży, możesz na przykład zaczepić go o zagłówek i wygodnie oglądać filmy, grać w gry lub włączyć dzieciom bajkę. Dodatkowo, na spodzie uchwytu znajduje się wycięcie, dzięki któremu z łatwością naładujesz telefon i podłączysz słuchawki jednocześnie.

 

Gotowy na każde warunki

Dzięki wytrzymałej konstrukcji, uchwyt mocno trzyma telefon, dzięki czemu nie musisz się martwić, że upadnie. Dodatkowo, LP362 jest przygotowany na wszystkie warunki na drodze. Telefon nie upadnie z powodu nagłego hamowania, jazdy po wyboistej drodze lub podczas najeżdżania na progi zwalniające.

 

Prosty montaż

Montaż uchwytu jest bardzo prosty. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych urządzeń. Wystarczy, że zaczepisz uchwyt o zagłówek i gotowe. Możesz mieć pewność, że Twój telefon nie wypadnie.

 

Szeroka kompatybilność

Uchwyt jest kompatybilny z większością zagłówków samochodowych o wymiarach 140-170 mm. Dodatkowo, uchwyt obraca się o 360°, więc możesz oglądać filmy, montując telefon pionowo lub poziomo. LP362 jest kompatybilny z wszystkimi telefonami i iPadami o przekątnej ekranu 4.7-12.9 cali.

 

Z dbałością o detale

Uchwyt został wykonany z wysokiej jakości materiałów PC, ABS i aluminium. Dodatkowo, wszystkie części, które stykają się z telefonem lub zagłówkiem samochodu zostały wykończone silikonem i gumą tak, aby nie zarysować powierzchni i zapobiec ześlizgiwaniu się telefonu.

 

Specyfikacja

 

Producent UGREEN
Nazwa Car Headrest Mount
Model LP362
Materiał PC + ABS + stop aluminium
Kompatybilność Smartfony i tablety o przekątnej 4,7-12,9 cali
Kolor Czarny
Waga z opakowaniem 216 g

 

 

Product Details

Country of origin code
CN
Color
black
CN code
39269097
Package type


Pudełko