Skip to content

Pura 70 Pro

Products

Hidrogél fólia GrizzGlass Hydrofilm Huawei Pura 70 Pro-hoz
GrizzGlass

Hidrogél fólia GrizzGlass Hydrofilm Huawei Pura 70 Pro-hoz

BIZON Glass Edge 3D Huawei Pura 70 Pro / Pro+ / Ultra
BizonMobile

BIZON Glass Edge 3D Huawei Pura 70 Pro / Pro+ / Ultra

Bizon Case Tur Huawei Pura 70 Pro / Pro+ fekete
BizonMobile

Bizon Case Tur Huawei Pura 70 Pro / Pro+ fekete

Bizon Soft Case Huawei Pura 70 Pro / Pro+ fekete
BizonMobile

Bizon Soft Case Huawei Pura 70 Pro / Pro+ fekete

Bizon Soft Case Huawei Pura 70 Pro / Pro+ sötétzöld
BizonMobile

Bizon Soft Case Huawei Pura 70 Pro / Pro+ sötétzöld

Bizon Soft Case Huawei Pura 70 Pro / Pro+ sötét lila
BizonMobile

Bizon Soft Case Huawei Pura 70 Pro / Pro+ sötét lila

Bizon Soft Case Huawei Pura 70 Pro / Pro+ neon rózsaszín
BizonMobile

Bizon Soft Case Huawei Pura 70 Pro / Pro+ neon rózsaszín

Bizon Soft Case Huawei Pura 70 Pro / Pro+ lila
BizonMobile

Bizon Soft Case Huawei Pura 70 Pro / Pro+ lila

Bizon Case Pocket Huawei Pura 70 Pro / Pro+ fekete
BizonMobile

Bizon Case Pocket Huawei Pura 70 Pro / Pro+ fekete

Etui 3MK Clear Case Huawei Pura 70 Pro / 70 Pro+
3MK

Etui 3MK Clear Case Huawei Pura 70 Pro / 70 Pro+

Matt fólia GrizzGlass PaperScreen Huawei Pura 70 Pro-hoz
GrizzGlass

Matt fólia GrizzGlass PaperScreen Huawei Pura 70 Pro-hoz

Hibrid üveg GrizzGlass HybridGlass a Huawei Pura 70 Pro-hoz
GrizzGlass

Hibrid üveg GrizzGlass HybridGlass a Huawei Pura 70 Pro-hoz

További termékek: Huawei Pura 70 Series

Huawei Pura 70 Pro kiegészítők

A Huawei Pura 70 Pro a Pura sorozat prémium modellje. Tokokat és kijelzővédelmet kínálunk.

Kiegészítők

  • Szilikon és páncélozott tokok
  • Edzett üvegek és fóliák