Skip to content

iPhone 11

Tokok és védő kiegészítők az iPhone 11-hez

Apple egy amerikai vállalat, amely fogyasztási elektronikai termékek gyártásával foglalkozik, és 1976-ban alapították. Annak ellenére, hogy termékeik drágák, sok rajongójuk van, köszönhetően a cég által alkalmazott innovatív megoldásoknak és az IOS rendszernek. Legújabb művük – iPhone 11 – a valamivel olcsóbb készülék (más Apple termékekhez képest) - az iPhone XR utódja. Ami az iPhone 11 elülső részét illeti, az szinte megszólalásig hasonlít idősebb testvérének, mivel mindkettő rendelkezik egy kissé elavult notch-csal. A változás a készülék hátsó részének designjában, egészen pontosan a kamerarészben következik be. Ez kétszer akkora lesz, mint a korábbi modelleké, lehetővé téve ezzel egy harmadik lencse elhelyezését.

Ha iPhone 11 tulajdonos vagy, akkor biztosan már elég sok pénzt költöttél a készülékedre, és arról álmodozol, hogy alaposan védve legyen, és hogy az esetleges mechanikai sérülések javítása ne okozzon lyukat a költségvetésedben. A Home Screen bolt kínálata, amely gazdag iPhone 11 tokokban, még a legigényesebb vásárlókat is kielégíti. Előnyben részesíted a diszkrét tokokat, amelyek nem befolyásolják a készülék megjelenését, vagy inkább vastag, szinte katonai tokot választanál? Átlátszó tokot szeretnél minták nélkül, vagy úgy gondolod, hogy a háznak színesnek, mintásnak és feltűnőnek kell lennie? Függetlenül attól, hogy hogyan válaszoltál, a kínálatunkban biztosan találsz valamit magadnak.

A készülék védelméről beszélve nem felejthetjük el a 6,1 hüvelykes LCD panel védelmét sem. Ebben segíthet egy fólia vagy edzett üveg az iPhone 11-hez. Fő feladatuk a kijelző védelme a karcolásoktól, repedésektől vagy szennyeződésektől, de emellett segítenek a felhasználónak a képernyő tisztán tartásában, az oleofób réteg révén. Továbbá, biztosíthatjuk, hogy bár a készülék egy extra védőréteget kap a fólia vagy edzett üveg formájában, ez semmilyen módon nem befolyásolja a megjelenített kép minőségét vagy a tapintási érzékenységet.

Ha bármilyen kérdésed van a kínálatunkkal kapcsolatban, vagy hogy mely kiegészítőket kellene választanod, hogy a lehető legjobban megfeleljenek az elvárásaidnak, bátran lépj kapcsolatba velünk, és mi mindent megteszünk, hogy segítsünk.

Products

Bizon Case Clear Pack Apple iPhone 11, átlátszó
BizonMobile

Bizon Case Clear Pack Apple iPhone 11, átlátszó

Bizon Smart 2.5D Üveg Apple iPhone 11 / XR
BizonMobile

Bizon Smart 2.5D Üveg Apple iPhone 11 / XR

Bizon Glass Clear Duo iPhone 11 / XR [2 CSOMAG]
BizonMobile

Bizon Glass Clear Duo iPhone 11 / XR [2 CSOMAG]

Bizon Glass Hydrogel Elülső Apple iPhone 11 / XR
BizonMobile

Bizon Glass Hydrogel Elülső Apple iPhone 11 / XR

Bizon Glass Edge Apple iPhone 11 / XR fekete
BizonMobile

Bizon Glass Edge Apple iPhone 11 / XR fekete

Bizon Glass Clear Apple iPhone 11 / Xr
BizonMobile

Bizon Glass Clear Apple iPhone 11 / Xr

Bizon üveg lencse Apple iPhone 11 [2 Csomag]
BizonMobile

Bizon üveg lencse Apple iPhone 11 [2 Csomag]

Bizon Glass Hydrogel Apple iPhone 11 / XR [2 PACK]
BizonMobile

Bizon Glass Hydrogel Apple iPhone 11 / XR [2 PACK]

További termékek: iPhone

iPhone 11 kiegészítők – gondoskodj az okostelefonodról

Az iPhone 11 nem csupán egy mobil eszköz, hanem egy olyan szerszám is, amely a teljesítményének és funkcionalitásának köszönhetően megkönnyíti a mindennapi életet. Ahhoz, hogy az iPhone 11 a lehető legjobban és leghosszabb ideig szolgáljon, érdemes gondoskodni a megfelelő kiegészítőkről, amelyek nemcsak védik az eszközt, hanem növelik a praktikusságát is.

A rendelkezésre álló kiegészítők áttekintése

Az iPhone 11 kiegészítők széles választékot kínálnak, amelyek különböző funkciókat látnak el. A védelmtől kezdve a teljesítményen át a személyre szabásig – mindenki találhat valamit magának. A legfontosabb termékkategóriák a következők:

  • iPhone 11 tok – Védelem a sérülésekkel szemben és stílusos megjelenés.
  • Edzett üveg az iPhone 11 kijelzőjére – Páratlan védelem a kijelző számára.
  • Edzett üveg az iPhone 11 kamerájára – A lencse védelme a karcolásoktól.
  • Kijelzőfólia az iPhone 11-hez – Alternatíva az edzett üveghez, könnyen felhelyezhető.

Miért érdemes a mi kiegészítőinket választani?

Ha a mi kiegészítőinket választod, a minőségre és megbízhatóságra helyezed a hangsúlyt. A termékeket kifejezetten úgy tervezték, hogy tökéletesen illeszkedjenek az iPhone 11-edhez. Ez nemcsak kiváló védelmet jelent, hanem innovatív dizájnt és funkcionalitást is, amelyek még kellemesebbé teszik az eszköz használatát.

Kulcsfontosságú kiegészítők

Nézzük meg a legfontosabb kiegészítőket, amelyek átfogó védelmet és kényelmes használatot biztosítanak az iPhone 11 számára:

  • iPhone 11 tok – Elengedhetetlen, amely megvédi a telefont a leesésektől, karcolásoktól és a mindennapi sérülésektől. Emellett lehetővé teszi, hogy kifejezd a stílusodat.
  • Edzett üveg az iPhone 11 kijelzőjére – Megvédi a kijelzőt a repedésektől és karcolásoktól, miközben megőrzi a kép tisztaságát.
  • Edzett üveg az iPhone 11 kamerájára – Kis, de kulcsfontosságú kiegészítő, amely megakadályozza a lencse sérülését, megőrzi a fényképek tökéletességét.
  • Kijelzőfólia az iPhone 11-hez – Alternatíva az edzett üveghez, könnyen felhelyezhető és cserélhető, alapvető védelmet nyújt a karcolások ellen.

Kiegészítők kiválasztásának tanácsai

Nem tudod, melyik kiegészítő lenne a legjobb számodra? Íme néhány tipp:

  • Ha a maximális védelem a prioritás, válaszd az edzett üveget a kijelzőre és a tokot, amely lehetővé teszi az összes telefonfunkció használatát.
  • Aki a stílust és személyre szabást értékeli, annak ideálisak lesznek a dizájnos tokok.
  • Ha a gyors és könnyű alkalmazás fontos számodra, válaszd a kijelzőfóliát az iPhone 11-hez, mint az edzett üveg alternatíváját.
  • Figyelj a különbségekre az edzett üveg és a fólia között – az üveg nagyobb védelmet nyújt, de a fólia vékonyabb és kevésbé látható.

Ismerkedj meg a kínálatunkkal

Az iPhone 11-ed a legjobbat érdemli! Gondoskodj róla, és fektess be olyan kiváló minőségű kiegészítőkbe, amelyek meghosszabbítják az élettartamát és javítják a használat kényelmét. Nézd meg ajánlatainkat, és válaszd azt, ami a legjobban megfelel az igényeidnek. Végül is az iPhone-od védelme egy befektetés a tartós használatba és a stresszmentes élvezetbe a kedvenc eszközöddel!