Skip to content

Galaxy S21 Ultra

Samsung Galaxy S21 Ultra a gyártó legmagasabb modellje. Az eszköz a legjobb teljesítményt kínálja, és garantálja a zökkenőmentes használat lehetőségét. Éppen ezért érdemes megfelelő védelmet biztosítani a sérülésekkel szemben. A leesések ugyanis mechanikai sérülésekhez vezethetnek, és negatívan befolyásolhatják az eszköz megjelenését. Ezért a megfelelő okostelefon-védelem választása nagyon fontos, és kiváló eredményekhez vezet. A legjobb védelem biztosításában a piacon elérhető, magas minőségű tokok segítenek. A legjobb minőségű termékek kiválóan vannak megmunkálva, és garantálják, hogy a készülék ne legyen kitéve a leesések okozta sérüléseknek.

Products

Bizon Glass Hydrogel Elülső Samsung Galaxy S21 Ultra
BizonMobile

Bizon Glass Hydrogel Elülső Samsung Galaxy S21 Ultra

Bizon üveg lencse Samsung Galaxy S21 Ultra [2 CSOMAG]
BizonMobile

Bizon üveg lencse Samsung Galaxy S21 Ultra [2 CSOMAG]

Bizon Glass Hydrogel Samsung Galaxy S21 Ultra [2 PACK]
BizonMobile

Bizon Glass Hydrogel Samsung Galaxy S21 Ultra [2 PACK]

Folia ochronna 3MK ARC+ Samsung Galaxy S21 Ultra
3MK

Folia ochronna 3MK ARC+ Samsung Galaxy S21 Ultra

Bizon Case Szilikon Samsung Galaxy S21 Ultra fekete
BizonMobile

Bizon Case Szilikon Samsung Galaxy S21 Ultra fekete

Bizon Case Szilikon Samsung Galaxy S21 Ultra világos zöld
BizonMobile

Bizon Case Szilikon Samsung Galaxy S21 Ultra világos zöld

Bizon tok szilikon Samsung Galaxy S21 Ultra világoslila
BizonMobile

Bizon tok szilikon Samsung Galaxy S21 Ultra világoslila

További termékek: Galaxy S

Galaxy S21 Ultra kiegészítők

A Galaxy S21 Ultra (2021) a Samsung csúcsmodellje 6,8 hüvelykes ívelt Dynamic AMOLED kijelzővel és az S sorozatban elsőként S Pen érintőceruza támogatással (külön megvásárolható). A kijelző ívelt szélei miatt a kijelzővédelem megválasztása nagyobb figyelmet igényel, mint az S21 és S21+ modelleknél.

Galaxy S21 Ultra tokok

  • S Pen tartós tokok — dedikált tokok beépített érintőceruza tartóval. A Samsung kínált hivatalos S Pen Case-t, és harmadik féltől származó gyártók (pl. Spigen) is kínálnak saját változatokat
  • Páncélozott (rugged) — Spigen Tough Armor, Ringke Fusion X, UAG Monarch. Dupla védelmi réteg, megerősített sarkok, emelt perem
  • Átlátszó — Spigen Ultra Hybrid, Ringke Fusion. Megmutatják a telefon sötét dizájnját. Válasszatok sárgulásálló anyagú modellt
  • Flip tokok — kijelzővédelem és kártyatartó zsebek. Jó megoldás, ha nem szeretnétek külön üveget ragasztani

Ívelt kijelző védelme

Az ívelt szélek miatt a klasszikus edzett üveg nem fedi le a kijelző teljes felületét. Elérhető megoldások:

  • Hidrogél fóliák — rugalmasak, illeszkednek az ívelt felületekhez, apró karcolások önregenerálódnak. Nem nyújtanak olyan keménységet, mint az üveg
  • UV edzett üveg (liquid glue) — folyékony ragasztóval és UV lámpával felhelyezve. Lefedi az egész kijelzőt és nem ütközik az ultrahangos olvasóval. A felhelyezés több időt igényel
  • 3D ívelt üveg — gyárilag hajlított, teljes felületen ragasztóval. Egyszerűbb felhelyezés, mint az UV, de kisebb modellválaszték

Más S21 sorozatú modellek: Galaxy S21 | Galaxy S21+ Plus

GYIK

A sima edzett üveg megfelel a Galaxy S21 Ultrához?

A szabványos lapos üveg csak a kijelző központi, lapos részét fedi le — nem védi az ívelt széleket. Jobb megoldás a hidrogél fólia vagy a teljes lefedettségű UV üveg.

A Galaxy S21 Ultra tokja illik az S22 Ultrára?

Nem. Az S22 Ultra más méretekkel és más formával (szögletesebb dizájn beépített S Pen foglalattal) rendelkezik. Az S21 Ultra tok nem illik rá.