Lista produktów według marek Urban Armor Gear

Etui do zadań specjalnych

Urban Armor Gear to amerykańska marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów ochronnych dla urządzeń mobilnych. Firma została założona w 2011 roku przez szefa działu rozwoju produktów w korporacji Oracle - Steve'a Armstronga oraz sportowca i przedsiębiorcę - Mike'a Harringtona. Urban Armor Gear projektuje i produkuje wytrzymałe i innowacyjne pokrowce, etui i osłony dla smartfonów, tabletów, laptopów oraz zegarków. W ofercie producenta znajdują się także produkty dla branży militarno-policyjnej.

Urban Armor Gear wyróżnia się swoją jakością, niezawodnością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wszystkie produkty są projektowane w Stanach Zjednoczonych, a następnie produkowane w Chinach z najwyższej jakości materiałów. Firma stosuje surowe testy jakości, aby zapewnić, że każdy produkt spełnia wymagania swoich klientów. Produkty marki Urban Armor Gear posiadają wyjątkowy atest Military Grade Protection, co oznacza, że przeszły ściśle testy sprawdzające jak dobrze case jest w stanie ochronić urządzenie. Testy polegają na zrzuceniu urządzenia z określonej wysokości daną ilość razy, przy czym urządzenie musi upaść na każdą jego część - przód, tył, boki i narożniki i nie doznać żadnego uszczerbku. To pokazuje, że etui Urban Armor Gear to zdecydowanie akcesorium do zadań specjalnych!

Firma produkuje swoje pokrowce z dwóch materiałów - twardego plastiku i gumy, które w połączeniu dają kompleksową ochronę telefonu. Akcesoria Urban Armor Gear mimo swoich wyjątkowych właściwości i odporności na uszkodzenia mechaniczne charakteryzują się smukłą budową, niezwiększającą sztuczne objętości telefonu. 

Produkty marki Urban Armor Gear są dostępne w sklepach na całym świecie oraz w sklepach internetowych, a klienci cenią je sobie za wytrzymałość, funkcjonalność oraz nowoczesny design.

Mniej
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj