Galaxy M54
Příslušenství pro Samsung Galaxy M54 jsou nezbytné doplňky pro každého majitele tohoto moderního smartphonu. Naše nabídka zahrnuje široký výběr produktů, které nejen chrání zařízení, ale také podtrhují jeho výjimečný charakter. Obaly Galaxy M54 jsou k dispozici v různých variantách — silikonové, pancéřové, knížkové, průhledné i karbonové. Pro ochranu Super AMOLED displeje nabízíme tvrzená skla 9H a hydrogelové fólie.
Filtry
Products
Etui s úchopem na prst Bizon Case Hybrid Ring do Samsung Galaxy M54 5G kouřové s žlutým rámem
Hybridní sklo na objektiv fotoaparátu 3MK Lens Protect Samsung Galaxy M54 [4 PACK]
Fólie hydrogelová GrizzGlass Hydrofilm pro Samsung Galaxy M54
Fólie keramická GrizzGlass CeramicFilm pro Samsung Galaxy M54
Fólie na zadní stranu GrizzGlass SatinSkin pro Samsung Galaxy M54
Sklo na aparát GrizzGlass HybridGlass Camera do Samsung Galaxy M54
Pancerne etui Bizon Case Tur do Galaxy M54 5G, jasnofioletowe
Szkło hartowane Bizon Glass Edge 2 do Galaxy M54 5G, czarne
Etui + 2x szkło + obiektyw Bizon Case Clear Pack do Samsung Galaxy M54 5G, przezroczyste
Szkło na aparat Bizon Glass Lens do Galaxy M54 5G, 2 sztuki
3x Szkło + szybka na aparat BIZON Clear 2 Pack do Galaxy M54 5G
Folia hydrożelowa na ekran Bizon Glass Hydrogel do Galaxy M54 5G, 2 sztuki
Pancerne etui Bizon Case Tur do Galaxy M54 5G, jasnoniebieskie
Další z kategorie Galaxy M50 Series
Příslušenství pro Samsung Galaxy M54: Ochrana a styl v jednom
Smartphone Samsung Galaxy M54 spojuje moderní technologii a elegantní design. Abyste mohli plně využít potenciál tohoto zařízení a zároveň mu zajistit odpovídající ochranu, vyplatí se investovat do kvalitního příslušenství.
Obaly pro Galaxy M54
- Silikonový obal Galaxy M54 — lehká každodenní ochrana
- Pancéřový obal Galaxy M54 — zesílená ochrana v náročných podmínkách
- Knížkový obal Galaxy M54 — elegance s kapsami na karty
- Průhledný obal Galaxy M54 — ukáže originální design
- Magnetický obal Galaxy M54 — pohodlné upevnění v automobilovém držáku
Ochrana displeje
- Tvrzené sklo Galaxy M54 — 9H ochrana Super AMOLED displeje 6,7 palce
- Hydrogelová fólie Galaxy M54 — flexibilní samoregenerující se ochrana
- Privacy sklo Galaxy M54 — ochrana soukromí
Proč chránit Galaxy M54?
Galaxy M54 s velkým Super AMOLED displejem a plastovým tělem se vyplatí chránit. Baterie 6000 mAh znamená, že telefon je těžší — při pádu dopadne s větší silou. Obal a tvrzené sklo jsou nejlepší prevencí.
Na co dát pozor
Galaxy M54 má plochý displej — standardní tvrzená skla 9H se snadno montují. Čtečka otisků je umístěna v displeji — ověřte kompatibilitu skla s biometrií.
Zajistěte svému Galaxy M54 tu nejlepší ochranu!

![Hybridní sklo na objektiv fotoaparátu 3MK Lens Protect Samsung Galaxy M54 [4 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F3%2F8%2F3%2F6%2F0%2F9%2F383609-large_default.jpg&w=1200&q=75)

























