Hurtownia Ugreen - 6957303845606 - UGR1146WHT - Kabel USB 2.0 C-B UGREEN US241 do drukarki 1m (biały) - B2B homescreen

Kabel USB 2.0 C-B UGREEN US241 do drukarki 1m (biały)

UGR1146WHT
EAN: 6957303845606
MPN:

Opis

 

Ugreen US241 - praktyczny kabel, jakiego potrzebujesz

 

Kabel Ugreen US241 to wysokiej klasy akcesorium, z którego pomocą szybko i wygodnie podłączysz do swojego komputera lub laptopa urządzenia takie jak drukarka, skaner czy faks. Wykonany z wytrzymałych materiałów, giętki w zakresie nawet 90° i 180°, a także długi na 1 m - zapewni Ci wygodę użytkowania oraz stabilne, bezpieczne połączenie, na jakim Ci zależy.

 


 

 

Pełna kompatybilność

 

Już nie potrzebujesz dodatkowych adapterów - Ugreen jest kompatybilny z większością urządzeń, jakich możesz używać. Uniwersalna końcówka USB-C idealnie pasuje między innymi do laptopów, komputerów czy Macbooków. Jest też kompatybilna ze złączem Thunderbolt 3. Z kolei wtyczka USB-B doskonale działa ze skanerami, drukarkami i faksami. Podłączenie wybranych urządzeń do komputera może być naprawdę proste i wygodne - wypróbuj US241 i przekonaj się, że to prawda!

 


 

 

Błyskawiczna transmisja danych

 

Ugreen zaskoczy Cię prędkością transmisji danych - wynosi ona nawet do 480 MB/s. Dzięki temu błyskawicznie prześlesz swoje pliki między laptopem a wybranym urządzeniem. Drukowanie, skanowanie, faksowanie - wszystko to może trwać krócej niż kiedykolwiek przedtem. Zapomnij o nieznośnie długim oczekiwaniu - dzięki niezwykłej prędkości transmisji danych US241 pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

 


 

 

Stworzony dla Twojej wygody

 

Kabel wykonany został z wysokiej klasy materiałów, które zapewniają mu wytrzymałość i elastyczność. Możesz dowolnie go wyginać - nie grozi mu uszkodzenie, co potwierdzają przeprowadzone na nim testy giętkości. Do stworzenia osłony US241 wykorzystano tworzywo TPE, które zapewnia dużą trwałość i zapobiega nadmiernemu skręcaniu się przewodu. Długość 2 m wystarczy, aby zapewnić Ci komfortową pracę. Elastyczny, wytrzymały i wygodny w użyciu - kabel Ugreen został zaprojektowany tak, aby zachwycić Cię funkcjonalnością.

 

Specyfikacja


 

Producent UGREEN
Model US241
Kod produktu 50446
Interfejs USB-C 2.0 - Kabel drukarki
Prędkość przesyłu danych 480Mbps
Długość przewodu 1 m
Kolor Biały
Materiał Niklowana wtyczka

 

Szczegóły produktu

Kod kraju pochodzenia
CN
Kolor
Biały
Kod CN
85444920