Hurtownia Meross - 6973696563859 - MSS029 - Meross MOD150HK(EU) Smart Wi-Fi Essential Oil Diffuser (HomeKit) - B2B homescreen

Meross MOD150HK(EU) Smart Wi-Fi Essential Oil Diffuser (HomeKit)

MSS029
EAN: 6973696563859
MPN:

Opis

Dyfuzor olejków eterycznych Meross MOD150HK(EU) (HomeKit)

Zadbaj o wyjątkową atmosferę w Twoim domu z Meross MOD150HK. Dyfuzor na olejki eteryczne rozprasza bezpieczny i naturalny zapach. W przeciwieństwie do odświeżaczy powietrza, które posiadają syntetyczne aromaty, dyfuzory zapachowe wypuszczają do powietrza naturalne, cząsteczki oczyszczające. Dyfuzor jest obsługiwany za pomocą dedykowanej aplikacji, w której możesz dostosowywać kolory i jasność urządzenia według swoich preferencji. Możesz również sterować MOD150HK za pomocą głosu — produkt jest kompatybilny z inteligentnymi asystentami Apple HomeKit, Amazon Alexa, Asystentem Google.

 

Dostosowana do Twoich oczekiwań

Dedykowana aplikacja umożliwia wygodną kontrolę oświetlenia, oraz włączenie/wyłączenie dyfuzor gdziekolwiek się znajdujesz. Za jej pomocą możesz ustawić pożądaną jasność i temperaturę barwową światła, a także wybierać spośród dostępnych kolorów RGB. Dzięki temu z łatwością stworzysz fantastyczną atmosferę na każdą okazję. Dostosuj oświetlenie tak, aby idealnie komponowało się z Twoim mieszkaniem. Wypróbuj także dostępne sceny oświetlenia.

 

Bezpieczny w użytkowaniu

Dyfuzor olejków eterycznych Meross, jest bezpieczny podczas użytkowania. Pojemny zbiornik na wodę (400 ml) umożliwia ustawienie dwóch źródeł strumienia — ciężkiego (7-9 godz. 30db) lub lekkiego (12-14 godz. 25db) - tak, aby lepiej dostosować się do użytkowników. Posiada również funkcję automatycznego wyłączania się bez użycia wody, tym samym chroni Ciebie i sprzęt. Został wykonany z wysokiej jakości tworzywa PP + ABS.

 

Asystent głosowy

Nie masz w pobliżu telefonu, a chciałbyś zmienić oświetlenie? A może chcesz włączyć/wyłączyć dyfuzor, a nie masz ochoty wstawać z wygodnej kanapy? Żaden problem — nie musisz już sięgać po telefon! Dyfuzor olejków eterycznych Meross jest kompatybilny z asystentami głosowymi takimi jak; Apple HomeKit, Amazon Alexa, Asystentem Google. Możesz więc wygodnie obsługiwać ją za pomocą odpowiednich komend. Wystarczy kilka słów, aby włączyć/wyłączyć dyfuzor, rozjaśnić lub zmienić kolor.

 

W zestawie:

  • 1 x inteligentny dyfuzor olejków eterycznych Wi-Fi
  • 1 x miarka
  • 1 x zasilacz
  • 1 x instrukcja obsługi

Specyfikacja:

Marka Meross
Model MOD150HK
Aplikacja Apple Home, Meross
Wejście 24V/0,65A
Pobór mocy 15,6 W
Wymiary 6,63 x 6,63 x 5,7 cm
Dedykowana aplikacja Tak, Meross
Pojemność zbiornika 400 ml
Strumień Lekki - 25db , Ciężki - 30db
Kompatybilny Apple HomeKit, Amazon Alexa, Asystentem Google
Podświetlenie RGB LED
Materiał PP+ABS

Szczegóły produktu

Kod kraju pochodzenia
CN
Kod CN
39269097