Podwójne mocowanie typu J-Hook do...

Podwójne mocowanie typu J-Hook do paska GP-BPM-005 Telesin do kamer sportowych 360° (GP-BPM-004)

TLS046
EAN: 6972860173542
MPN:

Opis

Podwójne mocowanie typu J-hook Telesin GP-BPM-005 do kamer sportowych

Zyskaj nową perspektywę i twórz jeszcze ciekawsze ujęcia. Obrotowe, podwójne mocowanie typu J-hook jest kompatybilne z większością dostępnych na rynku kamer sportowych i akcesoriów, co pozwala nagrywać oryginalne materiały na przykład podczas jazdy na motorze. Zostało wykonane z wytrzymałych materiałów, które zapewniają mu długą żywotność i odporność na uszkodzenia. Jest też niezwykle proste w montażu.

 

Zapewnij sobie wymarzoną perspektywę

Nagrywaj z dokładnie takiej perspektywy, na jakiej Ci zależy. Mocowanie obraca się o 360°, a jego kąt nachylenia można regulować w zakresie 90°. To daje Ci niemal nieograniczoną swobodę. Ustaw swoją kamerę tak, jak chcesz i wykonaj oryginalne ujęcie całkowicie zgodne z Twoją wizją.

 

Solidne wykonanie

Wykonane z wytrzymałego stopu aluminium pręty mocowania zapewniają mu niesamowitą trwałość. Produkt jest odporny na uszkodzenia i zużycie, a zarazem niezwykle stabilny. Długa żywotność i doskonałej jakości wykonanie sprawiają, że to praktyczne akcesorium może fantastycznie Ci służyć przez wiele lat.

 

Szeroka kompatybilność

Mocowanie jest kompatybilne z większością popularnych modeli kamer sportowych dostępnych na rynku. Z powodzeniem zamontujesz na nim swoje urządzenie z serii GoPro 9, Insta360 lub DJI Osmo Action. Nieważne, jakiego sprzętu używasz - Ty też możesz zyskać możliwość nagrywania z nowej, ciekawej perspektywy!

 

Mnóstwo możliwości zastosowania

Podwójne mocowanie typu J-hook umożliwia stabilny montaż kamery sportowej na różnego rodzaju akcesoriach. Pasuje do wszystkich typów uchwytów 3M. Jest też kompatybilne między innymi z rozmaitymi paskami do plecaka, małymi selfie stickami i zewnętrznymi mocowaniami na kask motocyklowy. Odkrywaj nowe możliwości i twórz kolejne oryginalne materiały!

 

W zestawie

  • Podwójne mocowanie typu J-hook
  • Śruba montażowa

 

Specyfikacja

 

Producent Telesin
Model GP-BPM-005
Waga 24,7 g
Wymiary 79,3 x 33 x 46,5 mm
Kompatybilność Większość modeli kamer sportowych

 

 

Szczegóły produktu

Kod kraju pochodzenia
CN
Kod CN
82032000