Galaxy S24 Ultra
Dacă sunteți în căutarea celor mai bune carcase și accesorii pentru Samsung Galaxy S24 Ultra, atunci ați ajuns la locul potrivit. Oferim o gamă largă de carcase, huse și alte accesorii pentru a oferi protecție maximă pentru Samsung-ul tău. Oferim carcase pentru Samsung Galaxy S24 Ultra realizate din diferite materiale, precum piele, plastic sau silicon, disponibile într-o varietate de culori și modele, astfel încât toată lumea să poată găsi ceva potrivit nevoilor sale. Pentru o protecție și mai bună a ecranului, recomandăm sticla temperată pentru ecranul Galaxy S24 Ultra, care este mai rezistentă la zgârieturi și la impact decât folia de protecție. Toate produsele noastre sunt atent selectate și testate de către experții noștri, astfel încât puteți fi siguri că veți obține cele mai bune accesorii pentru Samsung Galaxy S24 Ultra.
Filtre
Products
Tech-Protect Bundle Glass Samsung Galaxy S24 Ultra Transparent [10 PACHET]
Bizon Glass Edge Duo Samsung Galaxy S24 Ultra cadru negru [2 PACHET]
Bizon Glass Edge Shadow Duo Samsung Galaxy S24 Ultra nuanțat cu un cadru negru [2 PACHET]
Bizon Glass Clear Shadow Samsung Galaxy S24 Ultra nuanțat [2 PACHET]
Bizon Film de Sticlă pentru Soare Samsung Galaxy S24 Ultra
[CR] Sticlă hibridă GrizzGlass HybridGlass pentru Samsung Galaxy S24 Ultra
PanzerGlass HardCase Samsung Galaxy S24 Ultra de grad militar transparent
PanzerGlass HardCase Samsung Galaxy S24 Ultra grad militar negru
Altele din categoria Galaxy S
Accesorii pentru Galaxy S24 Ultra: Protejați și îmbunătățiți dispozitivul dvs.
Galaxy S24 Ultra este un smartphone flagship care impresionează prin designul și funcționalitatea sa avansate. Cu toate acestea, pentru a-i maximiza potențialul, merită să investești în accesoriile potrivite pentru a avea grijă de securitatea și confortul tău.
Prezentare generală a accesoriilor disponibile
Gama noastră de accesorii pentru Galaxy S24 Ultra include o gamă largă de produse care vor spori protecția și funcționalitatea dispozitivului dumneavoastră. De la carcase rezistente și sticlă temperată pentru ecranul Galaxy S24 Ultra până la sticlă pentru camera foto Galaxy S24 Ultra și folii elegante pentru ecranul Galaxy S24 Ultra, există câte ceva pentru fiecare.
- H
- usă - oferă protecție împotriva căderilor și zgârieturilor.
- Sticlă
- temperată - protejează ecranul de crăpături și zgârieturi.
- Sticlă pentru
- cameră -
- protejează
- obiectivul de deteriorări.
- Folie - protecție mai ușoară a ecranului care nu afectează sensibilitatea ecranului
- .
De ce să alegeți accesoriile noastre
Oferim numai accesorii de cea mai înaltă calitate, care sunt complet compatibile cu Galaxy S24 Ultra. Produsele noastre se disting prin soluții moderne și design unic, ceea ce le face nu numai practice, ci și elegante.
Accesorii cheie
Carcasa pentru Galaxy S24 Ultra este prima linie de apărare împotriva deteriorării. Aceasta va menține smartphone-ul rezistent la căderi și zgârieturi. Indiferent de stilul tău, vei găsi o husă care completează perfect aspectul dispozitivului tău.
Utilizarea sticlei temperate pentru ecranul Galaxy S24 Ultra este o modalitate de a oferi protecție maximă pentru ecranul delicat. Sticla este foarte rezistentă la impacturi și zgârieturi, fiind alegerea perfectă pentru utilizatorii exigenți.
Nu uitați nici de sticla pentru camera foto a Galaxy S24 Ultra. Cu această mică protecție suplimentară, vă puteți bucura de fotografii de calitate profesională, fără să vă faceți griji cu privire la deteriorarea obiectivului.
Alternativ, puteți alege o folie de ecran pentru Galaxy S24 Ultra. Aceasta este o protecție ușoară și aproape invizibilă care nu interferează cu sensibilitatea la atingere și este ideală pentru cei care apreciază protecția minimalistă.
Sfaturi privind alegerea accesoriilor
Alegerea accesoriilor potrivite pentru Galaxy S24 Ultra poate fi o provocare, dar merită să iei în considerare nevoile tale principale. Dacă doriți protecție extremă, alegeți o carcasă robustă și sticlă călită. Dacă preferați lejeritatea și eleganța, o folie pentru ecran poate fi o opțiune mai bună pentru dvs.
- Protecție:
- A
- legeți sticlă călită și o carcasă.
- Stil: O carcasă ușoară și o folie pentru ecran.
- Funcționalitate:
- O
- combinație de sticlă pentru ecran și sticlă pentru cameră
- .
Nu uitați, Galaxy S24 Ultra merită tot ce este mai bun - investind în accesorii de calitate, vă asigurați o utilizare de lungă durată și îi mențineți aspectul impecabil.
Răsfoiți gama noastră: Investiți în utilizarea de lungă durată pentru Galaxy S24 Ultra
Vă invităm călduros să răsfoiți gama noastră de accesorii pentru Galaxy S24 Ultra. Investește în durabilitatea și eleganța dispozitivului tău. Știați că accesoriile potrivite pot prelungi semnificativ durata de viață a smartphone-ului dumneavoastră? Cu noi, Galaxy S24 Ultra dvs. va fi în siguranță și întotdeauna gata de utilizare!







![Bizon Glass Mule Duo Samsung Galaxy S24 Ultra [2 PACHET]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F8%2F0%2F7%2F1%2F2%2F7%2F807127-large_default.jpg&w=1200&q=75)

![Tech-Protect Bundle Glass Samsung Galaxy S24 Ultra Transparent [10 PACHET]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F7%2F8%2F3%2F5%2F3%2F5%2F783535-large_default.jpg&w=1200&q=75)
![Bizon Glass Edge Duo Samsung Galaxy S24 Ultra cadru negru [2 PACHET]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F7%2F4%2F7%2F7%2F6%2F8%2F747768-large_default.jpg&w=1200&q=75)
![Bizon Glass Edge Shadow Duo Samsung Galaxy S24 Ultra nuanțat cu un cadru negru [2 PACHET]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F7%2F4%2F7%2F0%2F6%2F1%2F747061-large_default.jpg&w=1200&q=75)
![Bizon Glass Clear Shadow Samsung Galaxy S24 Ultra nuanțat [2 PACHET]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F7%2F4%2F6%2F3%2F9%2F2%2F746392-large_default.jpg&w=1200&q=75)
![Bizon Glass Clear Duo Galaxy S24 Ultra [2 PACHET]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F7%2F4%2F1%2F6%2F6%2F0%2F741660-large_default.jpg&w=1200&q=75)


![[CR] Sticlă hibridă GrizzGlass HybridGlass pentru Samsung Galaxy S24 Ultra](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F7%2F1%2F0%2F6%2F4%2F6%2F710646-large_default.jpg&w=1200&q=75)


















