iPhone XS
În oferta noastră vei găsi originale huse pentru iPhone XS 5.8 din anul 2018, precum și huse de protecție, carcase și alte accesorii de la mărci cunoscute și apreciate precum Spigen, Ringke, Ghostek, MSVII și VRS Design. Printre accesoriile noastre pentru iPhone XS oferim și sticlă temperată perfect ajustată pentru ecranul complet al iPhone 5.8 de la Benks, care va proteja perfect ecranul tău de deteriorare.
Cel mai bun etui pentru iPhone XS: modele populare
În ceea ce privește husele pentru iPhone XS, două linii de produse domină clar: Ringke Fusion și Spigen Neo Hybrid. Acestea sunt produse testate de-a lungul anilor care vor proteja dispozitivul tău și îi vor menține aspectul elegant. Cauți cea mai subțire protecție pentru a nu afecta aspectul telefonului tău? Nici o problemă! Benks Lollipop îți va veni perfect datorită designului său subțire - doar 0.4mm! Dacă preferi o husă din TPU, avem pentru tine huse precum husa transparentă pentru iPhone XS Ringke Air și husa neagră Spigen Liquid Air. Acestea se vor descurca excelent în protecția zilnică împotriva căderilor și zgârieturilor.
Sticlă temperată și carcasă pentru iPhone XS: protejează-ți telefonul
Pentru cei care doresc cea mai bună protecție, recomandăm carcasa blindată pentru iPhone XS - Spigen Tough Armor. Este o husă formată din două elemente, din TPU și o suprapunere din policarbonat care oferă o întărire suplimentară. Dacă ai nevoie de protecție suplimentară, de exemplu împotriva apei sărate, husa impermeabilă Ghostek Nautical va fi perfectă. Pentru protejarea ecranului vei găsi la noi folii de protecție și sticlă temperată pentru iPhone XS 5.8 în diferite grosimi - 0,3, 0,2 și 0,15mm și compatibile cu husele. Un astfel de set va oferi dispozitivului tău o protecție ideală pentru multe luni.
Filtre
Products
Sticlă securizată 3MK HardGlass Matt Max Apple iPhone X / XS / 11 Pro
Etui Mercedes AMG MEHCPXSILRE Apple iPhone XS/X hardcase roșu/red
Sticlă securizată PanzerGlass Standard Super+ Apple iPhone 11 Pro/XS/X
Antimicrobian folia de protecție MyScreen CRYSTAL BacteriaFREE Apple iPhone 11 Pro/XS/X
Sticlă securizată PanzerGlass Standard Super+ Apple iPhone 11 Pro/XS/X
Sticlă securizată PanzerGlass E2E Super+ Apple iPhone 11 Pro/XS/X Case Friendly Privacy negru/black
Sticlă securizată PanzerGlass E2E Super+ Apple iPhone 11 Pro/XS/X Case Friendly negru/black
Etui Guess GUHCPX4GMGGR Apple iPhone XS/X gri/hardcase 4G Big Metal Logo
Etui Karl Lagerfeld KLHCPXBHWHBK Apple iPhone XS/X hardcase negru/black Glossy Bauhaus
Etui Karl Lagerfeld KLFLBKPXVDCRE Apple iPhone XS/X roșu carte Valentine
Etui Karl Lagerfeld KLFLBKPXKSCORE Apple iPhone XS/X husa roșie/red Karl Space Cosmonaut
Etui Karl Lagerfeld KLFLBKPXKSB Apple iPhone XS/X negru/cblack bookcase Signature Glitter
Etui Karl Lagerfeld KLHCPXSAKICKCBK Apple iPhone XS/X negru/hardcase Saffiano Ikonik Karl&Choupette Head
Etui Karl Lagerfeld KLHCPXSLVOG Apple iPhone XS/X hardcase fioletowy/violet Silicone
Etui BMW BMHCPXMSILNA Apple iPhone X/XS niebieski/navy hardcase Silicone M Collection
Altele din categoria iPhone
Huse și sticle pentru iPhone XS — protecție completă
iPhone XS cu ecran de 5,8 inci Super Retina OLED, procesor A12 Bionic și ramă din oțel inoxidabil este un smartphone solid care încă se descurcă excelent în utilizarea zilnică. Totuși, carcasa din sticlă (177 g) este susceptibilă la zgârieturi și fisuri — o husă este baza protecției.
Tipuri de huse pentru iPhone XS
Pe homescreen.pl veți găsi huse pentru iPhone XS în mai multe variante:
- Huse transparente — nu acoperă finisajul original în culorile auriu, argintiu sau Space Gray
- Huse blindate — protecție de grad militar, colțuri ranforsate și margini mai groase
- Huse slim — un strat subțire de protecție, păstrează compactitatea telefonului
- Huse tip portofel — cu clapă și loc pentru documente
Protecția ecranului iPhone XS
Ecranul OLED cu margini curbate necesită un sticlă securizată precis adaptată. Sticlele 3mk și Spigen cu acoperire completă (full cover) protejează display-ul fără a afecta sensibilitatea tactilă. Foliile pentru spate protejează panoul din sticlă împotriva microzgârieturilor.
Compatibilitate cu iPhone X
iPhone XS și iPhone X au dimensiuni identice (143,6 x 70,9 x 7,7 mm). Husele și sticlele sunt interschimbabile. Nu sunt compatibile însă cu modelul mai mare iPhone XS Max și nici cu iPhone XR.
Întrebări frecvente
Husa de iPhone X se potrivește la iPhone XS?
Da, dimensiunile celor două modele sunt identice. Husele, sticlele securizate și foliile de protecție sunt pe deplin compatibile.
iPhone XS are încărcare wireless?
Da, iPhone XS suportă încărcare Qi (până la 7,5 W). Husele mai subțiri nu blochează încărcarea wireless. Nu suportă însă MagSafe.
![Bizon Glass Clear Duo iPhone 11 Pro / XS [2 PACHET]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F7%2F4%2F1%2F6%2F9%2F3%2F741693-large_default.jpg&w=1200&q=75)


































