Hurtownia 3MK - 5903108482752 - 3MK3691 - Szkło hybrydowe 3MK FlexibleGlass Watch Protection Garmin Forerunner 255 - B2B homescreen

Szkło hybrydowe 3MK FlexibleGlass Watch Protection Garmin Forerunner 255

3MK3691
EAN: 5903108482752
MPN:

Opis

Odporne na stłuczenia

FlexibleGlass™ wzmacnia ekran do 250% pochłaniając energię uderzenia. Dzięki elastycznej strukturze szkło można wyginać, a przy tym jest bezpieczne dla dłoni.

Bezpieczny dla użytkownika

FlexibleGlass™ posiada atest Państwowego Zakładu Higieny, co gwarantuje, że jest wolny od substancji szkodliwych i bezpieczny dla zdrowia – niezależnie od tego, ile czasu z zegarkien spędzasz.

ROHS

Zabezpieczając urządzenia, mamy na uwadze troskę o planetę. FlexibleGlass przeszedł pozytywnie certyfikację RoHS w niezależnym laboratorium – oznacza to, że jest przyjazny środowisku i mieści się w ścisłych unijnych dyrektywach dotyczących zawartości metali ciężkich i niebezpiecznych substancji (m.in. ołowiu, rtęci czy kadmu).

Prosty i szybki montaż bez bąbelków

Dzięki naklejkom pozycjonującym Fit-In™ precyzyjnie dopasujesz szkło do ekranu.

Wygoda użytkowania

Odciski palców sprawiają, że korzystanie z zegarka nie jest komfortowe. Zastosowana w szkle hybrydowym warstwa olefobowa minimalizuje powstawanie zabrudzeń, ułatwia czyszczenie ekranu i stanowi dodatkową tarczę ochronną.

Wysoka ochrona przed zarysowaniami - 7H

Tak dużą twardość, przewyższającą folie ochronne uzyskano dzięki wzbogaceniu struktury o dodatkową powłokę ceramiczną.

Skład zestawu:

  • 3mk Watch Protection na wyświetlacz - 3 sztuki
  • zestaw ściereczek czyszczących

Szczegóły produktu

Kod kraju pochodzenia
PL
Kod CN
70071190