iPhone XS Max
Αξεσουάρ για iPhone XS Max: μεγάλη ποικιλία
Το νέο iPhone XS Max είναι σίγουρα μία από τις πιο καυτές κυκλοφορίες του 2018! Στο κατάστημά μας θα βρείτε όλα όσα χρειάζεστε για το αντίγραφο σας, ώστε να παραμείνει σε άριστη κατάσταση για πολύ, πολύ καιρό. Χρειάζεστε μια λεπτή θήκη iPhone XS Max, που δεν θα επηρεάσει την εμφάνιση και την άνεση χρήσης της συσκευής; Δεν υπάρχει πρόβλημα, έρχονται στη βοήθειά σας οι θήκες Spigen Ultra Hybrid Apple iPhone XS Max, η θήκη MSVII iPhone XS Max σε πολλές χρωματικές παραλλαγές ή η θήκη Ringke Air iPhone XS Max. Ίσως προτιμάτε να επιλέξετε μια πιο ανθεκτική θήκη, με συγκεκριμένη εμφάνιση, που σίγουρα θα προστατεύσει το τηλέφωνό σας; Αν ναι, τότε ρίξτε μια ματιά στην Ringke Dual-X - μια εξαιρετική θήκη για το τηλέφωνο iPhone XS Max, που θα βρείτε στην προσφορά μας σε μαύρο ή κόκκινο χρώμα. Ίσως σχεδιάζετε διακοπές και χρειάζεστε μια αδιάβροχη θήκη, ώστε κατά τη διάρκεια του ταξιδιού να μπορείτε να αφήσετε πίσω σας τις ανησυχίες σχετικά με πιθανή πλημμύρα ή ρύπανση της συσκευής; Σε αυτή την περίπτωση σας προτείνουμε να επιλέξετε την αδιάβροχη Ghostek Nautical - μια θήκη εξαιρετικής ποιότητας για το iPhone XS Max.
Ποιο γυαλί για το iPhone XS Max;
Όταν πρόκειται για την προστασία της συσκευής, αξίζει επίσης να θυμόμαστε ότι πρέπει να προστατεύουμε κυρίως την οθόνη της συσκευής. Γι' αυτό, φροντίζοντας τις ανάγκες των πελατών μας, στο κατάστημα Home Screen μπορείτε να βρείτε γυαλί tempered iPhone XS Max, που θα προστατεύσει τη συσκευή σας από γρατζουνιές, ρωγμές ή ρύπανση. Προσφέρουμε κανονικό, κλασικό γυαλί tempered Home Screen Glass iPhone XS Max, ή εξαιρετικά λεπτά γυαλιά, όπως το Benks X-Pro iPhone XS Max, που έχει μόνο 0.2 mm και καλύπτει όλη την εμπρόσθια επιφάνεια της συσκευής, οπότε θα πρέπει να το επιλέξετε αν σας ενδιαφέρει ιδιαίτερα η σχολαστική προστασία ολόκληρης της συσκευής και η αμετάβλητη άνεση εργασίας. Μπορείτε επίσης να επιλέξετε το T-max glass ή το Whitestone Dome glass.
Αν έχετε οποιαδήποτε ερώτηση ή αμφιβολία, μη διστάσετε να μας γράψετε, και εμείς θα κάνουμε το παν για να σας βοηθήσουμε να επιλέξετε θήκη Apple iPhone XS Max, που θα καλύπτει όλες σας τις προσδοκίες.
Φίλτρα
Products
Γυαλί προστασίας Bizon Glass Edge για Apple iPhone 11 Pro Max / Xs Max μαύρο
Γυαλί προστασίας Bizon Glass Clear για Apple iPhone 11 Pro Max / Xs Max
Γυαλί προστασίας 3MK HardGlass Matt Max Apple iPhone XS Max / 11 Pro Max
Γυαλί απορρήτου GrizzGlass SecretGlass για Apple iPhone XS Max
Θήκη BMW BMHCI65HEXBK Apple iPhone XS Max μαύρο/black hardcase Hexagon
Γυαλί hybrydowe MyScreen ImpactGLASS Apple iPhone 11 Pro Max/XS Max μαύρο/black
Γυαλί προστασίας PanzerGlass Standard Super+ Apple iPhone 11 Pro Max/XS Max
Μεμβράνη ceramiczna GrizzGlass CeramicFilm για Apple iPhone Xs Max
Θήκη BMW BMTRBKI65PUCARTCBK Apple iPhone XS Max book μαύρο/black Carbon Tricolor Stripe
Θήκη Karl Lagerfeld KLHCI65SAKICKCBK Apple iPhone XS Max μαύρο/black hardcase Saffiano Ikonik Karl&Choupette Head
Μεμβράνη matowa GrizzGlass PaperScreen για Apple iPhone Xs Max
Μεμβράνη υδρογέλης GrizzGlass Hydrofilm για Apple iPhone Xs Max
Μεμβράνη για tył GrizzGlass UltraSkin για Apple iPhone Xs Max
Γυαλί hybrydowe GrizzGlass HybridGlass για Apple iPhone Xs Max
Γυαλί για aparat GrizzGlass HybridGlass Camera για Apple iPhone Xs Max
Θήκη Karl Lagerfeld KLHCI65CKTR Apple iPhone XS Max hardcase Transparent Karl & Choupette
Θήκη BMW BMHCI65MBC Apple iPhone XS Max μαύρο/black hardcase Siganture-Carbon
Γυαλί hybrydowe για obiektyw aparatu 3MK Lens Protection Apple iPhone XS Max [4 PACK]
Γυαλί hybrydowe 3MK FlexibleGlass 3D + Μεμβράνη High-Grip Apple iPhone XS Max
Περισσότερα από iPhone
iPhone XS Max: Το Δύνατό Σου Εργαλείο που Χρειάζεται Τα Κατάλληλα Αξεσουάρ
Καλωσόρισες στον κόσμο του iPhone XS Max – ενός λαμπερού smartphone που συνδυάζει απόδοση, σχεδίαση και προηγμένες τεχνολογίες. Για να εκμεταλλευτείς πλήρως τις δυνατότητές του, αξίζει να επενδύσεις σε κατάλληλα αξεσουάρ. Τα κατάλληλα αξεσουάρ για το iPhone XS Max όχι μόνο προστατεύουν τη συσκευή σου, αλλά επίσης αυξάνουν τη λειτουργικότητα και το στυλ της.
Επισκόπηση Διαθέσιμων Αξεσουάρ
Η γκάμα μας από αξεσουάρ περιλαμβάνει μια ευρεία ποικιλία προϊόντων προσαρμοσμένων για το iPhone XS Max. Κάθε κατηγορία προσφέρει μοναδικά οφέλη που κάνουν το τηλέφωνό σου ακόμα πιο ευέλικτο.
Κύριες κατηγορίες προϊόντων:
- Θήκες για το iPhone XS Max – παρέχουν απαραίτητη προστασία από ζημιές.
- Γυαλί Tempered για την οθόνη του iPhone XS Max – ενισχυμένη προστασία της οθόνης από γρατσουνιές και ραγίσματα.
- Γυαλί για την κάμερα του iPhone XS Max – προστασία των φακών της κάμερας από γρατσουνιές και βρωμιά.
- Φιλμ για την οθόνη του iPhone XS Max – εξαιρετική εναλλακτική λύση για το γυαλί tempered, προσφέροντας ευελιξία και προστασία.
Γιατί να Επιλέξεις τα Αξεσουάρ μας
Τα αξεσουάρ μας είναι συνώνυμο του υψηλής ποιότητας, της αισθητικής και της πλήρους συμβατότητας με το μοντέλο iPhone XS Max. Κάθε προϊόν έχει σχεδιαστεί προσεκτικά για να προσφέρει καινοτόμες λύσεις και σχεδιαστική εμφάνιση. Διακρίνονται για την αξιοπιστία τους, οπότε μπορείς να είσαι σίγουρος ότι το τηλέφωνό σου είναι στα καλύτερα χέρια.
Κύρια Αξεσουάρ
Θήκες για το iPhone XS Max
Η θήκη είναι η πρώτη γραμμή άμυνας για το iPhone σου. Προστατεύει τη συσκευή από κραδασμούς, πτώσεις και γρατσουνιές. Επιπλέον, με τις θήκες μας μπορείς να εκφράσεις το στυλ σου – από κομψές δερμάτινες μέχρι ανθεκτικά, αθλητικά μοντέλα.
Γυαλί Tempered για την οθόνη του iPhone XS Max
Η επένδυση σε γυαλί tempered για την οθόνη του iPhone XS Max είναι εγγύηση προστασίας της οθόνης από ζημιές. Το γυαλί tempered προσφέρει εξαιρετική διαφάνεια και αντιδρά στην αφή όπως η αυθεντική οθόνη.
Γυαλί για την κάμερα του iPhone XS Max
Μην ξεχνάς την προστασία της κάμερας! Γυαλί για την κάμερα του iPhone XS Max είναι ένα μικρό αλλά εξαιρετικά σημαντικό αξεσουάρ που προστατεύει τον φακό από γρατσουνιές και βρωμιά, εξασφαλίζοντας σταθερά υψηλό επίπεδο φωτογραφιών.
Φιλμ για την οθόνη του iPhone XS Max
Φιλμ για την οθόνη του iPhone XS Max είναι μια ευέλικτη εναλλακτική λύση για το γυαλί tempered. Προσφέρει στέρεα προστασία από γρατσουνιές και είναι εύκολο στην εφαρμογή. Ιδανικό για άτομα που αναζητούν λιγότερο σκληρή προστασία, αλλά εξακολουθεί να είναι αποτελεσματική.
Συμβουλές για την Επιλογή Αξεσουάρ
Η επιλογή των κατάλληλων αξεσουάρ μπορεί να είναι πρόκληση. Ακολουθούν μερικές πρακτικές συμβουλές:
- Για προστασία: Αν θέλεις μέγιστη προστασία, επέλεξε γυαλί tempered για την οθόνη του iPhone XS Max καθώς και μια ανθεκτική θήκη.
- Για στυλ: Επίλεξε μια κομψή θήκη που θα αναδείξει το προσωπικό σου στυλ.
- Για λειτουργικότητα: Σκέψου το φιλμ για την οθόνη ως ευέλικτη εναλλακτική λύση για το γυαλί tempered.
Συμπέρασμα
Το iPhone XS Max σου αξίζει το καλύτερο. Εξετάζοντας την προσφορά μας από αξεσουάρ, επενδύεις σε μακροχρόνια χρήση και μέγιστη προστασία του smartphone σου. Σου προτείνουμε να περιηγηθείς στη πλούσια γκάμα μας που θα καλύψει όλες τις προσδοκίες σου. Γιατί, δεν αξίζει να προστατεύσεις μια επένδυση που είναι στην τσέπη σου κάθε μέρα;


















![Γυαλί hybrydowe για obiektyw aparatu 3MK Lens Protection Apple iPhone XS Max [4 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F1%2F0%2F0%2F8%2F1%2F7%2F100817-large_default.jpg&w=1200&q=75)
















