iPhone 13
Επώνυμα αξεσουάρ για iPhone 13 - θήκες, μεμβράνες, γυαλιά και πολλά άλλα
Αν θέλετε να προστατεύσετε σωστά το iPhone 13 σας, τότε καλύτερα δεν θα μπορούσατε να πέσετε. Το κατάστημα Home Screen μπορεί να σας προσφέρει ό,τι χρειάζεστε όχι μόνο για την προστασία του τηλεφώνου, αλλά και για τη διευκόλυνση της χρήσης του ή για την εξατομίκευση της εμφάνισής του.
Η προστασία του smartphone είναι κάτι για το οποίο δεν χρειάζεται πια να πείσει κανείς κανέναν. Το πανταχού παρόν γυαλί και πλαστικό είναι υλικά που σχετικά γρήγορα φθείρονται, μαζεύουν εξαιρετικά γρατζουνιές και τους αρέσει να ραγίζουν. Δυστυχώς οι κατασκευαστές κατέληξαν στο συμπέρασμα ότι το design πάνω απ' όλα, αλλά το πολύ μία εβδομάδα από το ξεπακετάρισμα της συσκευής. Γι' αυτό εφοδιαστείτε με μια θήκη για iPhone 13 και γυαλί/μεμβράνη στο κατάστημά μας, για να μπορείτε να κοιμάστε ήσυχοι και να μην ανησυχείτε για τη φθορά του τηλεφώνου σας.
Θα ρωτήσετε σίγουρα - τι να επιλέξω λοιπόν από μια τόσο ευρεία γκάμα; Η απάντηση είναι προφανής - μια λύση προσαρμοσμένη στις ανάγκες σας; Σας ενδιαφέρει η καθημερινή προστασία, αλλά δεν θέλετε να διαταράξετε την εμφάνιση του iPhone σας; Επιλέξτε μια διαφανή θήκη από πολυουρεθάνη ή υβριδική. Ψάχνετε μια στιβαρή προστασία, γιατί οι συνθήκες ζωής/εργασίας το απαιτούν; Επιλέξτε τα πιο θωρακισμένα μοντέλα. Θέλετε να ξεχωρίσετε από το πλήθος; Επιλέξτε μια θήκη με glitter ή χρυσές λεπτομέρειες, που τραβούν το μάτι. Αν όμως έχετε πρόβλημα με την επιλογή, επικοινωνήστε μαζί μας - πάντα είμαστε στη διάθεσή σας για βοήθεια και συμβουλές κατά την αγορά, ώστε ο πελάτης να είναι 100% ικανοποιημένος.
Φίλτρα
Products
Γυαλί προστασίας 3MK HardGlass Max με aplikatorem για Apple iPhone 13 / 13 Pro / 14 / 16e / 17e μαύρο
Γυαλί απορρήτου 3MK HardGlass Max Privacy με aplikatorem για Apple iPhone 13 / 13 Pro / 14 / 16e / 17e μαύρο
Ματ γυαλί προστασίας Bizon Glass Ματ για Apple iPhone 17e / 16e / 14 / 13 Pro / 13, μαύρη ramka
Ματ γυαλί προστασίας Bizon Glass Ματ Duo για Apple iPhone 17e / 16e / 14 / 13 Pro / 13, μαύρη ramka [2 PACK]
Γυαλί προστασίας Crong EasyShield για Apple iPhone 17e / 16e / 14 / 13 / 13 Pro [2 PACK]
Γυαλί προστασίας Crong 3D Armour Glass για Apple iPhone 17e / 16e / 14 / 13 / 13 Pro + ramka instalacyjna
Γυαλί απορρήτου Crong Privacy 3D Armour Glass για Apple iPhone 17e / 16e / 14 / 13 / 13 Pro
Γυαλί Tempered Bizon Glass Edge Duo για Apple iPhone 13 / 13 Pro μαύρη θήκη [2 PACK]
Θραυστό γυαλί 3MK HardGlass Max με εφαρμοστή για Apple iPhone 13 / 13 Pro / 14 / 16E
Γυαλί ιδιωτικοποίησης Tech-Protect Quick Set Spy+ για Apple iPhone 13 / 13 Pro / 14 / 16e Privacy [2 PACK]
Υδρογέλη οθόνης Bizon Glass Hydrogel Front για Apple iPhone 13 / 13 Pro
Ματ ιδιωτικοποιημένο γυαλί σκληρυμένο 3MK HardGlass Matt Max Privacy Apple iPhone 13 / 13 Pro / 14 / 16e
Γυαλί ιδιωτικοποίησης GrizzGlass SecretGlass Easy για Apple iPhone 13 [2 PACK]
Υβριδικό γυαλί GrizzGlass HybridGlass Easy για Apple iPhone 13 [2 PACK]
Μεμβράνη ματ GrizzGlass MatteScreen Easy για το Apple iPhone 13 [2 PACK]
Περισσότερα από iPhone
Αξεσουάρ για iPhone 13 – Απαραίτητα πρόσθετα για το smartphone σας
iPhone 13 είναι το flagship μοντέλο smartphone της εταιρείας Apple, το οποίο εντυπωσιάζει με το σχεδιασμό του, την απόδοση και τις σύγχρονες λειτουργίες του. Για να αξιοποιήσετε στο μέγιστο το δυναμικό αυτής της συσκευής και να την απολαύσετε όσο το δυνατόν περισσότερο, αξίζει να επενδύσετε στα κατάλληλα αξεσουάρ για iPhone 13. Χάρη σε αυτά, το iPhone σας θα είναι όχι μόνο καλύτερα προστατευμένο, αλλά θα κερδίσει και σε λειτουργικότητα.
Ανασκόπηση των διαθέσιμων αξεσουάρ
Η αγορά νέων αξεσουάρ για iPhone 13 μπορεί να θυμίζει το άνοιγμα ενός θησαυρού – κάθε κατηγορία προσφέρει κάτι μοναδικό. Τα διαθέσιμα αξεσουάρ μπορούν να χωριστούν σε αρκετές κύριες κατηγορίες:
- Θήκη για iPhone 13 – Παρέχει προστασία της θήκης από γρατσουνιές και πτώσεις.
- Σκληρυμένο γυαλί για την οθόνη iPhone 13 – Προστατεύει την οθόνη από ρωγμές και γρατσουνιές.
- Γυαλί για την κάμερα iPhone 13 – Ειδικό γυαλί που προστατεύει τον φακό της κάμερας.
- Μεμβράνη για την οθόνη του iPhone 13 – Εναλλακτική λύση του σκληρυμένου γυαλιού, παρέχει προστασία από γρατσουνιές.
Γιατί να επιλέξετε τα αξεσουάρ μας;
Τα αξεσουάρ μας για iPhone 13 διακρίνονται από την υψηλότερη ποιότητα κατασκευής, η οποία εξασφαλίζει μακροχρόνια προστασία και αξιοπιστία. Εγγυόμαστε πλήρη συμβατότητα με το μοντέλο iPhone 13, που σημαίνει τέλειο ταίριασμα και ευκολία εγκατάστασης. Επιπλέον, η προσφορά μας περιλαμβάνει προϊόντα με καινοτόμο σχεδιασμό, που θα τονίσουν την κομψότητα του smartphone σας.
Βασικά αξεσουάρ
Γιατί είναι τόσο σημαντικά τα αξεσουάρ; Ακολουθεί μια ανασκόπηση των βασικών πρόσθετων που θα πρέπει να βρίσκονται στο οπλοστάσιό σας:
Θήκη για iPhone 13 – Η θήκη είναι η βάση της προστασίας κάθε smartphone. Προστατεύει το τηλέφωνό σας από γρατσουνιές, πτώσεις και καθημερινή φθορά. Χάρη στη θήκη, το iPhone 13 σας θα φαίνεται σαν καινούργιο για περισσότερο χρόνο.
Σκληρυμένο γυαλί για την οθόνη iPhone 13 – Ακόμη και οι πιο προσεκτικοί χρήστες μπορεί να αντιμετωπίσουν ανεπιθύμητες γρατσουνιές στην οθόνη. Το σκληρυμένο γυαλί προσφέρει ένα στερεό φράγμα προστασίας, απορροφά τις δονήσεις και ελαχιστοποιεί τον κίνδυνο ζημιάς.
Γυαλί για την κάμερα iPhone 13 – Ο φακός της κάμερας είναι ένα από τα πιο σημαντικά στοιχεία του iPhone. Προστατεύοντάς το με κατάλληλο γυαλί, ασφαλίζετε τις φωτογραφίες σας από οποιεσδήποτε ατέλειες που προκύπτουν από γρατσουνιές και ρύπανση.
Μεμβράνη για την οθόνη του iPhone 13 – Αν προτιμάτε λεπτότερες λύσεις, η προστατευτική μεμβράνη θα είναι ιδανική. Παρέχει βασική προστασία από γρατσουνιές, διατηρώντας παράλληλα τη φυσική ομαλότητα της αφής.
Συμβουλές για την επιλογή αξεσουάρ
Πώς να επιλέξετε τα καλύτερα αξεσουάρ για iPhone 13; Ακολουθούν μερικές πρακτικές συμβουλές:
- Προσδιορίστε τις ανάγκες σας – Αν συχνά ρίχνετε το τηλέφωνό σας, επενδύστε σε σκληρυμένο γυαλί και μια στερεή θήκη. Για τα άτομα που νοιάζονται για την αισθητική, η προστατευτική μεμβράνη και τα σχεδιαστικά αξεσουάρ θα είναι ιδανικά.
- Θυμηθείτε το στυλ – Τα αξεσουάρ μπορούν να τονίσουν το ατομικό σας στυλ και χαρακτήρα. Επιλέξτε αυτά που ταιριάζουν καλύτερα στις προτιμήσεις σας.
- Συγκρίνετε τις επιλογές προστασίας της οθόνης – Το σκληρυμένο γυαλί προσφέρει καλύτερη προστασία από πτώσεις, ενώ η μεμβράνη είναι λεπτότερη και λιγότερο ορατή στην οθόνη.
Ανακαλύψτε την προσφορά μας για αξεσουάρ iPhone 13
Το iPhone 13 σας αξίζει τα καλύτερα αξεσουάρ, που θα παρατείνουν τη διάρκεια ζωής του και θα εξασφαλίσουν πλήρη προστασία. Περιηγηθείτε στην προσφορά μας και βρείτε προϊόντα που ταιριάζουν τέλεια στις ανάγκες σας. Θυμηθείτε ότι η επένδυση σε υψηλής ποιότητας αξεσουάρ είναι επένδυση στη μακροχρόνια χρήση του smartphone σας.



![Ματ γυαλί προστασίας Bizon Glass Ματ Duo για Apple iPhone 17e / 16e / 14 / 13 Pro / 13, μαύρη ramka [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F8%2F4%2F6%2F8%2F6%2F6%2F846866-large_default.jpg&w=1200&q=75)
![Γυαλί προστασίας Crong EasyShield για Apple iPhone 17e / 16e / 14 / 13 / 13 Pro [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F8%2F3%2F4%2F9%2F0%2F2%2F834902-large_default.jpg&w=1200&q=75)



![Γυαλί Tempered Bizon Glass Edge Duo για Apple iPhone 13 / 13 Pro μαύρη θήκη [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F7%2F4%2F7%2F8%2F0%2F3%2F747803-large_default.jpg&w=1200&q=75)

![Γυαλί ιδιωτικοποίησης Tech-Protect Quick Set Spy+ για Apple iPhone 13 / 13 Pro / 14 / 16e Privacy [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F7%2F1%2F2%2F1%2F4%2F2%2F712142-large_default.jpg&w=1200&q=75)









![Γυαλί ιδιωτικοποίησης GrizzGlass SecretGlass Easy για Apple iPhone 13 [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F6%2F6%2F2%2F5%2F6%2F4%2F662564-large_default.jpg&w=1200&q=75)
![Υβριδικό γυαλί GrizzGlass HybridGlass Easy για Apple iPhone 13 [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F6%2F6%2F2%2F2%2F4%2F0%2F662240-large_default.jpg&w=1200&q=75)
![Μεμβράνη ματ GrizzGlass MatteScreen Easy για το Apple iPhone 13 [2 PACK]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpresta-b2b.homescreen.pl%2Fimg%2Fp%2F6%2F6%2F1%2F8%2F2%2F5%2F661825-large_default.jpg&w=1200&q=75)












